Ravnilo za pomoč pri branju

S premikanjem miškinega kazalca po spletni strani vam bo ravnilo sledilo.
Da spletno ravnilo izklopite, uporabite tipko ESC ali gumb na levi strani strani za IZKLOP RAVNILA.

Pogoj PCT za vstop v knjižnico

VSTOP V KNJIŽNICO DOVOLJEN SAMO POD PCT POGOJI, razen za osebe mlajše od 15 let.

Če pogoja PCT ne izpolnjujete, vam omogočamo izposojo in vračilo gradiva pri vhodu v knjižnico.

Gradivo si lahko tudi naročite in prevzamete pri vhodu:
- po telefonu 02 87 10 760,
- preko Cobiss segmenta Moja knjižnica (https://plus.si.cobiss.net/opac7/user/login),
- aplikacije mCOBISS.

Zahvaljujemo se vam, da upoštevate ukrepe za zajezitev širjenja COVID-19.

Trudili se bomo, da bo gradivo dostopno vsem uporabnikom.

AUDIBOOK